Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera

Pstrągi - niekoniecznie na muchę
Jak zapowiedziano tak też się stało - w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej wszystkie zawody wędkarskie w kraju zostały odwołane. Drużyna Koła nr 29 Kobyłka udała się w niedzielę na łowisko specjalne w Ossowie, które jak mało które w okolicy daje wszystkim wędkarzom okazję do fascynującego treningu w postaci holów dużych ryb.

Ekipa w składzie, który zawiera się w zdjęciach zamieszczonych poniżej stawiła się nad wodą kilka minut po godzinie 7:00. Na miejscu od razu niespodzianka - tuż koło nas rozstawili się Wojtek i Bartek Kamińscy.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Takie towarzystwo u boku to nie lada skarb. Ale i my nie próżnowaliśmy, dlatego szybko zabraliśmy za wypakowywanie majdanu, montowanie stanowisk i rozkładanie wędzisk. Zanęty przygotowaliśmy dzień wcześniej, dzięki czemu na miejscu zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i praktycznie po 20-30 minutach wszyscy byli gotowi.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Krzysiek, Mateusz, p. Lech, Michał i Wojtek łowili na tyczki, Łukasz i Bartek postawili na odległościówki, a ja podobnie jak Zbyszek Turek i nasi kadeci zaprzyjaźniałem się z łowiskiem za pomocą 7-metrowego bata.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Jak się okazało ta metoda, o wiele prostsza i szybsza w obsłudze nie była wcale gorsza od tyczki. Ba! Najmłodsi od razu pokazali nam nasze miejsce w szeregu i wyciągali rybę za rybę kiedy my dłubaliśmy pojedyńcze płotki i leszcze.

Tekst alternatywny

Z kolei zachodnia część łowiska obfitowała wyłącznie w pstrągi i to te ryby najczęściej trafiały do podbieraków. Dla przykładu Wojtek i Bartek nie złowili żadnej innej ryby - tylko pstrągi. A trzeba przyznać, że są to stworzenia niezwykle waleczne i ambitnie walczące o życie (wszystkie wróciły do wody). Ryby wchodziły w każdą zanętę, ale brały zazwyczaj na 2 pinki z ochotką (świetnie sprawdził się zielony kolor robaczków). Po pewnym czasie pstrągi zaczęły żerować gorzej, swojego koncertu nie przerywali zaś kadeci, którzy non-stop systematycznie napełniali siatki.

Tekst alternatywny

Nie próżnował także Michał Gajewski, który łącznie złowił ponad 5 kilogramów leszczy (żadnego pstrąga!).

Tekst alternatywny

Ja niżej podpisany przechytrzyłem 4 tęczaki i jednego spiąłem, reszta chłopaków łowiła od 3 do 7-8 Salmonidów.

Tekst alternatywny

Wypadłem średnio, ale jak na stołeczek, bacik i wiaderko z zanętą na płotki i tak mogłem uznać ten dzień za udany. Czy do końca... w tle cały czas przesuwała się katastrofa lotnicza w Smoleńsku. Żałobę owszem - nosi się w sercu, ale po wszystkich było widać, że gdzieś w powietrzu wisi to co się stało dzień wcześniej. Życie toczy się jednak dalej, a w naszym przypadku dzień 11 kwietnia zapisał się mimo wszystko w bardzo ciepłych barwach. Połowiliśmy, naładowaliśmy akumulatory, wymieniliśmy kolejną masę doświadczeń i choć, aż żal było odjeżdżać spakowaliśmy sprzęt i wróciliśmy do domów.

Dodał: DF

Górek Gliny

Niwa

Niwa

Sklep Łowisko Net

Portal Wyczyn.fora.pl

Wyczyn Frix

Lubelski Portal Wyczynowy

Portal Matchfishing.pl

Niwa

Sklep Górek Gliny

Niwa