Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera

"Skalar, skalar... skalar, ach to Ty"
18 marca 2012 roku można nazwać oficjalnym dniem inaugurującym sezon wędkarski w Warszawie i okolicach. Nad brzegi mazowieckich rzek, kanałów i jezior przybyły tłumy wędkarzy spragnionych zasiadki z długą wędką. Mormyszki i bałałajki poszły w odstawkę, a wyczynowa karuzela zaczęła się kręcić na dobre.

Ciepła i słoneczna niedziela wygoniła nad wodę także mnie i Łukasz Kalmusa. Wspólnie z Robertem Kowalczykiem, Krzyśkiem Turkiem, Przemkiem Krakowskim i Piotrkiem Pytkowskim sprawdzaliśmy co w wodzie piszczy. Aby na dobre rozruszać mięśnie i przypomnieć sobie "jak to się robi" postanowiliśmy łowić na dwie różne metody - zestaw skrócony oraz uklejówkę.

Tekst alternatywny

Przed rozpoczęciem łowienia zabraliśmy się za szykowanie zanęty. Do wiaderek trafiła glina "Górka" de Somme, glina Argile "WojZiem" oraz glinka Extra "Górka". Po dokładnym przetarciu na sicie do zanęty dodaliśmy nieco zanęty płociowej Sensasa i czarny barwnik. Całość okrasiliśmy niewielką ilością jokersa. Łukasz podał swój towar z ręki, ja zaś utrudniłem sobie zadanie i całość wyjechałem kubkiem.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Moja taktyka (mniej zanęty i mnie jokersa) okazała się tego dnia nieco lepsza, ale gwoli prawdy wyniki żadnego z nas nie porywały. Piotrek Pytkowski złowił za to pięknego okonia i urwał leszczyka, co stanowiło dobry prognostyk. Krzysiek konsekwentnie odławiał małe krąpiki, lecz nic większego nie zameldowało się na jego tyczce.

Tekst alternatywny

Po pewnym czasie postanowiliśmy zrezygnować z łowienia "skalarów", chwyciliśmy za krótsze wędki i rozpoczął się trening uklejowy. Ryby były niewielkie, ale brały dość dobrze w tempie 4-5 sztuk na minutę. Jeszcze lepiej żerowały z samego rana przed naszym przyjazdem czego dowodem jest doskonały wynik Roberta Kowalczyka.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Po raz pierwszy miałem okazję przetestować nową zanętę uklejową Robinsona i powiem szczerze, że sprawdziła się bardzo dobrze. Znakomicie smuży, pachnie podobnie do Traperowskiego Explosiva i ma przyjemną konsystencję. W swoim przedziale cenowym to naprawdę dobry wybór.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Sam nie rozkładałem siatki, ale z wyniku treningu mogłem być zadowolony. Dopisała pogoda oraz świetna atmosfera. Z rybami było różnie, jednak to nie one były tego dnia najważniejsze. Inauguracja wypadła bardzo pomyślnie i pozytywnie nastawiła nas na początek sezonu zawodniczego.

Dodał: DF

Górek Gliny

Niwa

Niwa

Sklep Łowisko Net

Portal Wyczyn.fora.pl

Wyczyn Frix

Lubelski Portal Wyczynowy

Portal Matchfishing.pl

Niwa

Sklep Górek Gliny

Niwa