Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera

Niska Wisła to rybna Wisła - sierpniowy trening
W połowie sierpnia wybrałem się razem z Bartkiem Mizerą nad warszawską Wisłę. Chcąc uniknąć tłumów postawiliśmy na "Spójnię". Woda miała bardzo przyzwoity stan - około 150 centymetrów. Spodziewaliśmy się, że coś złowimy, ale nikt nie liczył na pełną siatkę.

Bartek przygotował 3 kilogramy zanęty, na którą złożyły się resztki z otwartych zanęt znalezionych w piwnicy (głównie Sensas). Do tego przygotował 6 kilogramów gliny. Ja umieszałem 2 kilogramy zanęty Tomasza Nysztala Leszcz rzeka połączonej z Leszcz karp (w celu pogrubienia) i leszcz płoć czerwona. Całość zmieszałem z paczką bentonitu "Górka" i 8 kilogramami gliny rzecznej tego samego producenta. Do całości daliśmy garstkę żywych robaków (nie posiadaliśmy ani parzonych robaków, ani jokersa, ani gnojaka).

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Rozłożyłem 2 topy z 16 i 12 gramowymi lizakami. Na pierwsze nęcenie przygotowałem około 15 kul o różnej spoistości (do części jeszcze dodałem kleju). Łowiłem 9,5 metrową tyczką, ponieważ łowienie dalej uniemożliwiał piekielnie silnie wiejący wiatr. 11-stki nie mogłem utrzymać w dłoniach, a co dopiero mówić o poprowadzeniu zestawu. Bartek podał trochę więcej towaru i szybciej zanotował brania.

Tekst alternatywny

Ryby brały raz po raz, głównie średnie krąpie. Stanowisko Bartka cechowało znakomite ukształtowanie dna (bankowe miejsce na Spójni, drugie schody). U mnie było całkowicie płasko, ale liczyłem, że mimo wszystko uda mi się złowić ryby. Dość szybko przekonałem się, że zanęta spełniła swoje zadanie. Łowiłem znacznie rzadziej od Bartka, ale większe ryby. Praktycznie wszystkie moje krąpie miały powyżej 100 gram, trafił się także jazik. Zmorą były kiełbie, które zarówno u mnie jak i u Bartka raz po raz uprzedzały krąpie w wyścigu do przynęty. W drugiej godzinie zaciąłem bardzo dużą rybę, jednak ta po mocnym ojdeździe urwała przypon 0,12 mm. Po zachowaniu ryby wnioskuję, że była to brzana.

Trening skończyliśmy po około 3 godzinach łowienia. Bartek łowił zdecydowanie lepiej, czego efektem było około 6 kilogramów średniej ryby w siatce (z dwiema bonusowymi świnkami po około 0,5 kilograma). Ja miałem nieco ponad 3 kilogramy, praktycznie samych krąpi.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Trening uznaliśmy za bardzo udany, dopisała nam świetna pogoda, a gdyby nie silny wiatr pewnie uzyskalibyśmy jeszcze lepsze wyniki.

Dodał: DF

Górek Gliny

Niwa

Niwa

Sklep Łowisko Net

Portal Wyczyn.fora.pl

Wyczyn Frix

Lubelski Portal Wyczynowy

Portal Matchfishing.pl

Niwa

Sklep Górek Gliny

Niwa