Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera

Wielka woda, wielkie wyzwanie

Pierwszego maja wybrałem się wraz z ojcem nad północną stronę Zalewu Zegrzyńskiego. Z racji tego, że rano pogoda nie należała do najładniejszych na łowisku pojawiliśmy się dopiero około godzony 14:00. Naszym celem były płotki, ja lowiłem na tyczke, a ojciec na odległosciowkę.

Tekst alternatywny

Mój zestaw składał sie z 10,5 metrowej tyczki, spławika 1,25g z rozłożeniem srucin skupionym tak aby uniknać grubej zegrzyńskiej ukleji, żylki głównej 0,10, przyponu 0,08 i haczyka numer 20. Zanęta której użylismy to gotowa mieszanka firmy Traper-karpiowate z dodatkiem biszkoptu, również tej samej firmy. Jako przynęty używaliśmy pinek. Woda w wybranym miejscu miała około 150 cm głębokości.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Na wstępne nęcenie podałem 6 kul zanęty z gliną. Ryby brały od początku. Co wstawienie na zmiane krąpie (niestety drobne tzw. skalarki), małe leszczyki i płotki. Po okolo 2 godzinach żerowanie było coraz słabsze i wtedy zdecydowałem sie donęcić. Do wody szybko poleciały 3 kulki zanęty i po okolo 20 minutach trafiła sie największa ryba tego dnia - leszczyk, który wazyl jakieś 300g. Niestety tego dnia był to jedyny bonus.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Po 4 godzinach zacząłem sie zwijać. Wynik to 100 rybek, głównie leszyczkow, krapi, kilka plotek i kilka grubych ukleji. Wagę połowu szacuje na około 3000g. W czasie gdy zwijałem sprzęt, tata wziął ode mnie tyczkę i w drugim wstawieniu złowił ładnego karasia.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Mam nadzieję, że niebawem zawody spławikowe zagoszczą nad Zegrze i wszyscy będą mogli zobaczyć jak bogaty rybostan posiada omawiane łowisko. Atrakcyjne jest zwłaszcza latem, gdy zaczyna żerować duży leszcz.

Dodał: DF

Górek Gliny

Niwa

Niwa

Sklep Łowisko Net

Portal Wyczyn.fora.pl

Wyczyn Frix

Lubelski Portal Wyczynowy

Portal Matchfishing.pl

Niwa

Sklep Górek Gliny

Niwa