Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera

Juniorzy górą w starciu z ossowskimi karpiami
Michał Pazio napisał:

W piątek 22 kwietnia wraz z Kacprem Gawrychem wybraliśmy się do Ossowa na trening. Spotkaliśmy się tam o 9:30 i wykupiliśmy stanowiska 2 i 3. Szybko spakowaliśmy caly nasz majdan na wózki i wyruszyliśmy w kierunku kładek. Po dotarciu na miejsce zabraliśmy się za rozstawianie podestów i rozkładanie tyczek. Zajęło to jakieś pół godziny. W końcu zabraliśmy się za lepienie kul. Ja miałem przygotowaną prostą zanętę Venire leszcz i płoć, garść Sensas Bremes i odrobina brasemu w płynie. Kacper postawił na zanętę na bazie Bruda Leszcz i Bruda Płoć. Używaliśmy dość grubych zestawów od 1 do 1,5 grama na żyłce 0,14 i 0,16. Podobnie było z haczykami - grube kute haki od 12 do 14 na żyłce 0,12. Zaczęliśmy nęcić - ja podałem 5 kul z ziemią i jokersem i 12 kul czystej zanęty z odrobiną pinki. Kacper podał towar tak samo jak ja tylko kule z ziemią i jokersem podał kubkiem. Po dziesięciu minutach pojawiły się pierwsze brania leszczy.

Tekst alternatywny

Ryby brały dobrze i regularnie. Po godzinie złowiliśmy nasze pierwsze karpie, małe ale zawsze karpie. I tak na zmianę - znów łowiliśmy leszczyki i płotki, przeplatane karpiami. O godzinie 16:00 zaczeło się porządne łowienie. Zaciąłem ogromnego karpia, z topu wyjechała guma 2,1 mm i rozpoczęła się niesamowita walka, która trwała 1,5 godziny. Wreszcie udało mi się podebrać zmęczoną rybę - to mój absolutny rekord w łowieniu na tyczkę, a myślę, że także rekord łowiska w łowieniu na zestaw skrócony.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Później też łowiliśmy ładne ryby - karpie powyżej kilograma, ładne amury, a przyłowem był piękny, ponadkilogramowy jaź.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Kacper złowił więcej karpi ode mnie, ale mi było dane złowić największą rybę dnia. Wypad uważam za bardzo udany - dopisały zarówno ryby jak i pogoda.

Dodał: DF

Górek Gliny

Niwa

Niwa

Sklep Łowisko Net

Portal Wyczyn.fora.pl

Wyczyn Frix

Lubelski Portal Wyczynowy

Portal Matchfishing.pl

Niwa

Sklep Górek Gliny

Niwa