Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera

W oczekiwaniu na jesienną płoć
W niedzielę, 8 listopada na Kanale Żerańskim w Aleksandrowie razem z bratem odbyłem trening połączony z rekreacją i odpoczynkiem po ciężkim tygodniu nauki. Pogoda jak na tę porę roku nie zawiodła. 8 stopni, prawie bezwietrznie i bez deszczu. Jedyne, czego trochę brakowało to słońce, które schowało się za chmurami. Oka nie cieszyła także polska, złota jesień, której w tym roku już się chyba nie doczekamy...

Przygotowania do rekonesansu rozpocząłem w przeddzień wyjazdu. W sobotę wieczorem przed samym wypadem na piłkę przygotowałem zanętę. Jej skład widoczny jest na zdjęciu poniżej. Była to typowa zanęta na płoć z dodatkami ukierunkowanymi na tą rybę.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Budzik, który zadzwonił o 5:15 ledwo, co mnie wybudził. Wiedziałem jednak, że jeśli chcę w pełni wykorzystać wolną niedzielę muszę się jak najszybciej podnieść. Po dojeździe na miejsce uznałem, że ze sprzętem daleko chodzić mi się nie chce, dlatego wybrałem najbliższą miejscówkę, jaka jest możliwa. Po "doczołganiu się" na miejsce rozpoczęlśimy przygotowanie. Gdy sprzęt był już rozstawiony, łowisko wygruntowane, a kule ulepione doszliśmy do wniosku, że czas zaczynać.

Przyszedł czas na "bombardowanie" kanału. Do wody trafił jokers w glinie i osobno zanęta. Już od początku w naszych stanowiskach pojawiły się płoteczki. Zabawa była przednia, ponieważ łowienie tych ryb o tej porze roku daje mnóstwo satysfakcji. Sielanka trwała mniej więcej 1,5 h - potem brania lekko ustały. Nasza decyzja była błyskawiczna - postanowiliśmy donęcić. Po kilku minutach rybka pojawiła się na nowo, co było dowodem na to, że pomysł z donęceniem był bardzo dobry. Świeża porcja zanęty przyciągnęła w łowisku trochę większe ryby - na kiju Bartka zameldował się bowiem 300-gramowy leszczyk. Później brania coraz to bardziej się rozkręcały i tak zostało już do końca.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Po zakończeniu łowienia jedynie ja sięgnąłem po siatkę, aby zobaczyć moje zdobycze (Bartek uznał, że nie ma potrzeby rozkładania siatki i wszystkie rybki wypuszczał do wody). Okazało się, że złowiłem około 3 kilogramów pięknych, jesiennych płoci, kilka leszczyków i okonków, które także wylądowały w moim podbieraku i siatce.

Tekst alternatywny

Cały rekonesans uważam za bardzo udany. Rybka dopisała i w końcu doczekałem się mojej ukochanej listopadowej płotki, na którą czekałem cały rok. Pełni humoru i animuszu do pracy w przyszłym tygodniu wróciliśmy do domu pełni nowych doświadczeń i przemyśleń.

Dodał: DF

Górek Gliny

Niwa

Niwa

Sklep Łowisko Net

Portal Wyczyn.fora.pl

Wyczyn Frix

Lubelski Portal Wyczynowy

Portal Matchfishing.pl

Niwa

Sklep Górek Gliny

Niwa