Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera

Sezon 2011 rozpoczęty
W dniu 13 marca br. dużą grupą wybraliśmy się na trening. Łowiliśmy na tzw. Pętli w składzie: Damian Furmńczyk, Łukasz Kalmus, Mateusz i Krzysiek Turek, Bartek Mizera, Tomek Solka i niżej podpisany.

Tekst alternatywny

Na łowisko dojechaliśmy na umówioną wcześniej godzinę i rozpoczęliśmy przygotowania. Dla większości był to pierwszy wypad w tym roku, dlatego każdy chciałjak najszybciej rozpocząć łowienie. Około godziny 10:30 byliśmy już gotowi do nęcenia. Chłopaki z Kobyłki postanowili podać mniej zanęty, a później ewentualnie donęcać, ja poszedłem na całość i wrzuciłem więcej towaru niż wszyscy.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Damian jak i ja przygotowaliśmy po 300 gram jokersa wraz z ziemią. Ja do pierwszego nęcenia podałem sporo robaka, Damian zaś tylko szczyptę. U mnie na początku pojawiły się okonie (największy miał ok. 15cm). Po około 15 minutach łowienia postanowiłem zmniejszyć grunt o 3 cm co zaowocowało od razu braniem płoci za około 100 pkt. Damian jak i Krzysiek trafiali pojedyncze leszcze za 200-300 punktów i systematycznie odławiali płotki. Łukasz Kalmus również odławiał małe płotki, pomiędzy którymi trafiały się okonki i przyzwoity leszczyk. Mateusz Turek bardzo ładnie połowił ze skróta, zaś Tomek Solka nieźle radził sobie zarówno z tyczką jak i z uklejówką. Dało się zauwazyć, że ryba tego dnia pobierała mało pokarmu, choć jak na bardzo zimną wodę żerowała naprawdę znakomicie.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Leszczyki brały zarówno nad dnem jak i na przegruntowanym przyponie, podobnie było z płotkami. Rybom nie przeszkadzało donęcanie - podany w kubeczku jokers z gliną po 2 godzinach sprawił, że brania które na jakiś czas ustały, znów wróciły.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Po trzech godzinach łowienia nadszedł czas na zwijanie sprzętu i powrót do domu. Ja przymusowo zwinąłem się pół godziny wcześniej niż chłopaki z powodu awarii tyczki. Mam jednak nadzieję, że będą to złe dobrego początki, a reszta sezonu obędzie się bez tego typu incydentów.

Tekst alternatywny

Warto podkreslić, że przez cały czas sprzyjała nam piękna, wiosenna pogoda. Po południu zerwał się nieprzyjemny wiatr, ale nie był on w stanie zepsuć fantastycznego wędkarskiego święta, jakim dla każdego jest inauguracja sezonu.

Zdjęcia: Monika Ruszczyk

Dodał: DF

Górek Gliny

Niwa

Niwa

Sklep Łowisko Net

Portal Wyczyn.fora.pl

Wyczyn Frix

Lubelski Portal Wyczynowy

Portal Matchfishing.pl

Niwa

Sklep Górek Gliny