Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera

Piątkowy trening na Wykrocie
W piątek rano razem z Tomkiem, Łukaszem i Piotrkiem Zimniewiczem pojechaliśmy na trening do miejscowości Wykrot k. Myszyńca, gdzie dzień później miały się odbyć II eliminacyjne zawody z cyklu GPx Okręgu. Cel był prosty - chodziło o znalezienie recepty na miejscowe ryby.

Około godziny 8:30 dotarliśmy na miejsce i od razu rozpoczęliśmy przygotowania. Rozstawiliśmy się w sektorze B, około 500 metrów od południowej tamy na Zalewie.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Po wygruntowaniu stanowisk okazało się, że głębokość łowiska wynosi około 130-140 centymetrów. Następnie przyszedł czas na przygotowanie zanęt i glin. Skład towaru pozostanie naszą tajemnicą, ponieważ zarówno w czasie treningu jak i zawodów mieszanka wymyślona przede wszystkim przez Tomka spisała się perfekcyjnie i co najważniejsze - zwabiła w łowisko duże ryby. Nadmienię tylko, że do wody wrzuciliśmy około 20 kul (ja mniej, nęciłem punktowo), z których 75% stanowiła glina z jokersem.

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

W czasie treningu każdy z nas obrał inną taktykę. Łukasz łowił najbliżej w 1 linii (10 metrową tyczką i krótkim batem), Tomek łowił w 2 liniach (krótki bat, długa tyczka), a ja i Piotrek wędkowaliśmy wyłącznie 11-metrowymi tyczkami.

Ryby pojawiły się w łowisku już kilka chwil po wrzuceniu kul. Do siatek trafiały przede wszystkim średnie i małe płotki, pojedyńcze okonie, jaziki i ogromne 50-gramowe ukleje.

Wszyscy systematycznie strzelaliśmy pinkami i donęcaliśmy z kubka lub ręki, co ściągnęło w łowisko większe sztuki. Jeszcze w pierwszej godzinie na pinki udało nam się przechytrzyć kilka okołowymiarowych jazi, zaś prawdziwy przełom nastąpił w 2 godzinie, kiedy to Łukasz i Tomek dołowili piękne jazie (700-800 gram). Ja również miałem dużą rybę na kiju, jednak ta po gwałtownym odjeździe wywalczyła wolność. Pod sam koniec wyholowałem także grubego i fantastycznie ubarwionego krąpia (na oko 300 pkt).

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Po dwóch godzinach i 15 minutach zakończyliśmy trening. Przyszedł czas na podsumowania. Okazało się, że wszyscy złowiliśmy prawie identyczną ilość średniej i małej ryby - około 3000 pkt. Tomek i Łukasz wyprzedzili jednak zarówno mnie jak i Piotrka wspomnianymi jaziami. I tak oto mieliśmy pełny obraz łowiska przed sobotnimi zawodami, który w konsekwencji pozwolił wygrać naszym zawodnikom 4 sektory i zająć 4. miejsce w klasyfikacji drużynowej. O samych zawodach napiszę w najbliższych dniach.

Dodał: DF

Górek Gliny

Niwa

Niwa

Sklep Łowisko Net

Portal Wyczyn.fora.pl

Wyczyn Frix

Lubelski Portal Wyczynowy

Portal Matchfishing.pl

Niwa

Sklep Górek Gliny

Niwa