Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera


Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera


Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera


Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera
Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera


Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera


Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera


Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera



First Match Test (Zestaw 5)


Dziś do wygrania pusta guma firmy Milo 2,1 mm oraz upominki od firmy Mivardi!




1. Proszę wymienić przynajmniej 3 kluby wędkarskie, w których występował (i występuje) w swojej karierze Adam Niemiec. (2 pkt)

Shimano Józefów, Trabucco Lorpio, WKS Praga 4, Klub Robinson

2. Prosze wymienić przynajmniej 4 rodzeństwa, które po 2005 roku występowały w cyklu Grand Prix Polski. (4 pkt)

Np. Turek, Filocha, Graban, Rzepczyński, Bukrak, Walczyk itd.

3. W 2007 roku Krzysztof Bukrak sięgnał na poznańskiej Warcie po tytuł indywidualnego Mistrza Polski. Ten upragniony sukces przyniosło mu: (2 pkt)

a) konsekwentnie łowienie uklei
b) łowienie bardzo dużych leszczy na stopa
c) odławianie średnich krąpi i leszczy metodą ciężkiej przepływanki
d) łowienie jazi i kleni na bardzo lekkie zestawy

Odpowiedź C jest prawidłowa.

4. Po pierwszym dniu MŚ juniorów w 2007 roku odbywających się w czeskich Pardubicach reprezentant Polski prowadził w klasyfikacji indywidualnej, jednak troszkę słabszy występ drugiego dnia zepchnął go z pozycji medalowej. O kim mowa? (2 pkt)

Mowa o Tomaszu Solce.

5. Ilu zawodników wystartowało w I edycji Pucharu Mazowsze Wędkuje? (1 pkt)

Wystartowało 41 zawodników.

6. Nad jaką rzeką Wojciech Kamiński wywalczył tytuł MŚ juniorów? (2 pkt)

7.Czy polska drużyna sięgnała kiedykolwiek po tytuł KMŚ w wędkarstwie spławikowym? (1 pkt)

Niestety jeszcze nie udało się to żadnej polskiej drużynie.

8.Zwyczajowo mazowieckie zawody o "Puchar Warsa i Sawy" odbywają się: (2 pkt)

a) nad Wisłą
b) nad Narwią
c) nad Wkrą
d) nad Bugiem

Oczywiście nad Królową Polskich Rzek - Wisłą

9. Prosze wymienić przynajmniej trzy firmy, których twarza był lub jest nadal Alan Scotthorne. (1 pkt)

Np. Marcel Van Den Eynde, Shimano, Drennan, Mustad

10. Proszę chronologicznie ułożyć dyski firmy Gut-Mix zaczynając od tego, który na rynku pojawił się najwcześniej. (2 pkt)


Tekst alternatywny


Biały, Niebieski, Czerwony, Czarny

11. Podczas których MP seniorów w XXI wieku złoty medalista uzyskał najniższą wagę z dwóch dni rywalizacji? (1 pkt)

Podczas MP z 2011 roku rozegranych nad Kanałem Ulgi w Opolu - Zbigniew Kępiński

12. W jakim klubie jako junior sukcesy odnosił Łukasz Sikorski? (2 pkt)

W klubie Trabucco Lorpio

13. Rozpoznaj osobę przedstawioną na zdjęciu: (1 pkt)


Tekst alternatywny


Artur "Sałata" Kocikowski :)

14. ANULOWANE!

15. Jakie łowisko zostało przedstawione na zdjęciu poniżej? (1 pkt)

Tekst alternatywny


Zalew Słok

16. Rebus! (1 pkt)

Tekst alternatywny

Rozwiązanie: Mazowsze Wędkuje

17. Proszę wymienić przynajmniej 4 kanały na których odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Polski w XXI. (2 pkt)

Np. Żerański, Karłowicki, Ulgi, Śledziowy, Piastowski, Dwory, Szymoński itd.

18. Kto na chwilę obecną jest trenerem reprezentacji Polski juniorów U-22 w wędkarstwie spławikowym? (2 pkt)

a) Sylwester Ginda
b) Dariusz Ciechański
c) Edmund Gutkiewicz
d) Sławomir Pszczoła

Oczywiście był to Edmund Gutkiewicz


--------------------------------------------------------------------------------------------------------




Chłopecki 29/29 MAX + najlepszy czas

Pytkowski 29/29

Turek K. 29/29

Turek M. 29/29

Janik 29/29

Derlaga 29/29

Krakowski 29/29

Sikorski 29/29

Jamiołkowski 28/29

Grzelakowski 28/29

Gierach 27/29

Borkowski 26/29



Kolejny zestaw pytań pojawi się na stronie w środę, 22 lutego o 21:00.


Dodał: DF




Górek Gliny

Niwa

Niwa

Sklep Łowisko Net

Portal Wyczyn.fora.pl

Wyczyn Frix

Lubelski Portal Wyczynowy

Portal Matchfishing.pl

Niwa

Sklep Górek Gliny

Niwa



Portal Matchfishing.pl